OpCode.eu.org

Blog O autorze O serwisie

Robert Ryszard Paciorek … czyli „o autorze”

tak wyglądam ... Nazywam się Robert Ryszard Paciorek, w pewnych częściach Internetu znany jestem też jako bercik lub jako rrp, niekiedy występuję pod kombinacją tych dwóch nick'ów. Urodziłem się w 1983 roku, a około 10ciu lat temu wyglądałem mniej więcej tak jak na zdjęciu obok ;-). Z wykształcenia jestem fizykiem, informatykiem i elektronikiem - ukończyłem Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie studia uzupełniające na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Zawodowo zajmuję się głównie administracją systemową serwerów linuxowych oraz zagadnieniami związanymi z technicznymi aspektami pracy data center – głównie systemami zasilania gwarantowanego, monitoringu i bezpieczeństwa. Interesuję się przede wszystkim szeroko rozumianą "komputerologią", czyli programowaniem, elektroniką, sieciami komputerowymi, itd., a także dobrymi grami komputerowymi i nie tylko … trochę także podróżuję po świecie.

W chwili obecnej jestem:

tak wyglądam ...

Skontaktować się ze mną można …

poprzez pocztę elektroniczną - rrp@opcode.eu.org, a także ten sam login na serwerach icm.edu.pl.

Możliwy jest także kontakt "na żywo" poprzez voip (SIP) oraz jabbera (w obu wypadkach rrp@opcode.eu.org), ale po wcześniejszym umówieniu się przy pomocy poczty elektronicznej (chyba że dopisze dużo szczęścia i akurat będę on-line i odbiorę/odpowiem). Bardzo okazjonalnie bywam na różnych forach dyskusyjnych, kanałach IRC i grupach usenet.

Dane kryptograficzne, wizytówki, konta bankowe itp: